#HANDBOOK

Komunikacja CodeWeek

Naszym celem jest wsparcie wydarzeń związanych z Europejskim Tygodniem Kodowania. Jesteśmy po to, aby udzielać wszelkich informacji dla uczestników oraz społeczności organizatorów wydarzeń realizowanych w ramach #CodeWeek 2017.

Właśnie dlatego powstał dedykowany landing page koduj.gov.pl/codeweek, gdzie w pigułce staramy się przekazać ideę Europejskiego Tygodnia Kodowania i skierować użytkowników w odpowiednie miejsce. Serwis koduj.gov.pl przez cały rok zbiera i przekazuje informacje o wydarzeniach związanych z nauką programowania oraz materiały dla organizatorów i uczestników.

Prowadzimy dwa kanały komunikacji w mediach społecznościowych:

Będziemy umieszczać tam informacje o Waszych wydarzeniach, zaproszenia, relacje oraz inne materiały jakie zostaną nam przekazane. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu bezpośrednio na codeweek@mc.gov.pl oraz serwisy mediów społecznościowych, gdzie odpowiemy wszystkim zainteresowanym, w miarę możliwości, na pytania i pokierujemy we właściwe miejsca (nie zapomnijcie dodać informacji jak uczestnicy mogą się z Wami skontaktować).

Tworzymy również materiały graficzne dotyczące inicjatywy Code Week, z których możecie swobodnie korzystać w celu promocji Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Śledzimy wszystkie aktywności dotyczące Codeweek w Internecie, dlatego aby ułatwić komunikację prosimy o wykorzystywanie hashtagu: #codeweek. Dzięki temu będziemy w stanie odnaleźć te informacje i wspierać Was w jak najszerszym dotarciu do odbiorców.

Organizatorzy oferujący w ramach Codeweek otwarte wydarzenia powinni używać dodatkowo hashtagu #otwarte przy rejestracji wydarzeń na codeweek.eu – pozwoli nam to filtrować wydarzenia i przekazać zainteresowanym informację o eventach, w których mogą wziąć udział.

Będziemy starali się promować Wasze idee, pomysły również w mediach, jednak pamiętajcie o ilości oraz jakości materiałów, które nam dostarczycie.

#KORZYŚCI

Wspieramy Was

Z organizacją wydarzenia nie zostawiamy Was samych. Poniżej znajdziecie wszystko co niezbędne aby do nas dołączyć i być częścią Codeweek’a.

TWITTER

@CodeWeekPL

Facebook

@CodeWeekPL