#KONKURS

Nowy rok z programowaniem - wygraj warsztaty!

Nie liczy się, w którym miejscu Polski mieszkasz. Twoje zadanie to przekonać nas, że to właśnie do Ciebie powinniśmy przyjechać i zorganizować zajęcia programowania. Jeśli wygrasz – widzimy się na warsztatach.

Zasady gry

Konkurs jest skierowany do grup dzieci od pierwszej do czwartej klasy szkoły podstawowej. Minimalna wielkość grupy to cztery osoby. Maksymalna – 20 osób. Grupa musi mieć pełnoletniego opiekuna. Może nim być rodzic, nauczyciel lub inni opiekunowie prawni. To opiekun zgłasza grupę do konkursu. Ale to grupa musi nas przekonać, że nagroda należy się właśnie jej. Jak? Opowiadając poprzez formularz poniżej na pytanie konkursowe: „Dlaczego to właśnie do Was mamy przyjechać i przeprowadzić warsztaty z programowania?”. Wasza odpowiedz może zawierać maksymalnie 1800 znaków.

Co i jak?

Grupa zebrana, pełnoletni opiekun jest, pomysł na przekonanie nas też, co dalej? Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej. W formularzu znajdziecie miejsce na treść odpowiedzi na pytanie konkursowe. Na zgłoszenia czekamy do piątku – 8 lutego 2019 r.
Powodzenia!

Regulamin KonkursuZgoda na uczestnictwo dziecka w Konkursie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych