Nowy rok z programowaniem - wygraj warsztaty

Niemal 200 zgłoszeń, burzliwe obrady komisji konkursowej i wreszcie są – wyniki naszego konkursu „Nowy rok z programowaniem”. Poznajcie zwycięzców.

„Dlaczego to właśnie do Was mamy przyjechać i przeprowadzić warsztaty z programowania?” – takie zadanie czekało na uczestników naszego konkursu. Nie liczyło się miejsce, z którego pochodzą. Ocenialiśmy pomysł i siłę przekonywania. Wielu podjęło to wyzwanie. Oto ci, którzy tym razem okazali się najbardziej przekonujący.

Nie było łatwo

Otrzymaliśmy niemal 200 zgłoszeń. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Po burzliwych obradach podjęła jednak decyzję.

Oto laureaci:

  • trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 86 w Warszawie,
  • czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. por. Jana Penconka w Gowinie,
  • trzecioklasiści z Nielepic i Brzoskwini (Fundacja SUSEIA),
  • czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu,
  • pierwszaki z Zespołu Szkół w Niechlowie.

Gratulujemy!

Dla zwycięskich grup zorganizujemy profesjonalne, kilkugodzinne warsztaty programowania. Wkrótce odezwiemy się do wszystkich laureatów w celu ustalenia szczegółów i… przyjedziemy do Was!

Kto pierwszy ten lepszy!? Konkurs #CodeWeek.pl

Pamiętacie nasz konkurs dla szkół 🚀🚀 Kto pierwszy, ten lepszy!? Nagrodą były warsztaty z nauką programowania w Ministerstwie Cyfryzacji. Wygrywało 8 pierwszych zgłoszeń!

Podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania gościliśmy uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mrozowej Woli, Szkoły Podstawowej im. Pierwszej Kadrowej w Mąkolnie, Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej Słupi, Warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 350, Zespołu Szkół w Witaszycach, Szkoły Podstawowej nr 340 w Warszawie oraz Zespołu Szkół Publicznych w Kowalewie.