#CODEWEEK

Europejski Tydzień Kodowania

Code Week jest inicjatywą społeczną w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Pomiędzy 7-22.10.2017 będą odbywały się wydarzenia z zakresu nauki programowania, które poprzez gry, zabawy i łatwe do zrozumienia narzędzia wprowadzą uczestników w podstawy programowania. 

Zagadnienie nauki programowania z roku na rok przybiera na sile ze względu na rosnące potrzeby rynku pracy i walory edukacyjne, takie jak rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia. W tym roku Code Week odbędzie się już po raz piąty!

0
Krajów
0
Wydarzeń
0
Uczestnicy

#PROGRAMOWANIE

Dlaczego warto poznać język swoich urządzeń?

#UCZESTNIK

Wpadnij i zachwyć się programowaniem

CodeWeek to okazja, by w trakcie dziesiątek wydarzeń dziejących się w Twojej okolicy, spróbować swoich sił w zabawie w tworzenie gier, rozwiązywanie łamigłówek czy sterowanie robotami. To świetna zabawa zarówno dla dorosłych jak również dla dzieci! Znajdź wydarzenie w swojej okolicy i rozpocznij przygodę z programowaniem już dziś.

Dla dzieci i młodzieży

Nie tylko graj, ale wręcz twórz gry! Steruj postaciami w grze, wydawaj rozkazy robotom i ustalaj strategie dla zwycięstwa!

Dla dorosłych

Programowanie to dobrze płatna i przyszłościowa praca. Wiele badań wskazuje że 2020 roku brakować będzie 50 tys. osób w tym zawodzie!

Dziesiątki wydarzeń

Znajdź wydarzenia organizowane w Twojej okolicy. Sprawdź czy programowanie to coś dla Ciebie lub Twoich pociech!

#ORGANIZATOR

Dołącz do CodeWeek

Udział w Europejskim Tygodniu programowania to świetna okazja aby zachęcić uczestników do udziału w zajęciach z programowania. W poprzedniej edycji w wydarzeniach wzięło udział  blisko milion uczestników. Zarejestruj swoje wydarzenie w ramach Code Week i umieść je na mapie wydarzeń, a następnie dzięki stronie www.koduj.gov.pl informuj zainteresowanych o kolejnych wydarzeniach, jakie będziesz organizować.

#WARTOŚCI

Dlaczego warto

Powodów, dla których warto “wpaść i zachwycić się programowaniem” jest wiele, zwłaszcza, że temat stale zyskuje na popularności. Poniżej kilka z nich:

Dla uczestnika

Nauka logicznego myślenia

Rozwój kreatywności

Pomysł na czas z dzieckiem

Dla organizatora

Blisko 1 mln uczestników rocznie

#OPINIE

Mówią o nas

Od kilku lat rozwijamy pasję programowania zarówno u młodszych, jak i starszych. Pomagają nam w tym instytucje, firmy, osoby prywatne. Cieszymy się, że nasza praca przynosi efekty – dzięki temu mamy jeszcze więcej energii na nowe edycje!

#W DOMU

Kodowanie z Kaluchem i Wiki

Kaluch to YouTuber tworzący recenzje gier, gdzie ma już ponad 945 tys. stałych widzów i 10 mln wyświetleń filmów. W jednym z odcinków Kaluch pokazuje jak nie tylko grać, ale też tworzyć gry!

TWITTER

@CodeWeekPL

Facebook

@CodeWeekPL