CodeWeek jest dla wszystkich!

Europejski Tydzień Kodowania to oddolna inicjatywa skupiająca entuzjastów programowania. To oznacza, że nie musisz być programistą, aby włączyć się w tę akcję. Wystarczy zainteresowanie tematem lub pomysł i chęć zgłoszenia własnego działania.

Jeśli jesteś rodzicem, uczniem, nauczycielem, programistą, szefem dużej korporacji, pracownikiem biblioteki, trenerem piłki nożnej, sąsiadem z zacięciem społecznym lub wykonujesz jakikolwiek inny zawód i idea popularyzacji nauki programowania jest Ci bliska – nie wahaj się! Zgłoś własne wydarzenie.

Może nim być piknik naukowy, zabawa z dziećmi w pisanie kodu, warsztaty dla klasy czy lokalnej społeczności lub spotkanie ze znanym programistą. Jak widzisz, pomysł zależy tylko od Ciebie. Jedynym warunkiem jest cel spotkania – mówienie / pisanie / nauka / kodu, inspiracja / fascynacja programowaniem :).

TUTAJ znajdziesz kilka porad jak zrobić kolejny krok, by stać się częścią społeczności skupionej wokół Europejskiego Tygodnia Kodowania!

CODE WEEK 2016 W LICZBACH

0
Krajów
0
Wydarzeń
0
Uczestników
0
Wydarzenia w Polsce

CodeWeek nie tylko dla programistów!

Podczas poprzednich edycji, wydarzenia zgłaszały min. szkoły, kółka zainteresowań, świetlice, biblioteki, stowarzyszenia, fundacje, instytuty badawcze, jednostki administracji publicznej, koła gospodyń wiejskich, rodzice, organizacje sąsiedzkie. Z roku na rok to grono się powiększa. Jak widzisz Europejski Tydzień Kodowania to święto nas wszystkich nie tylko ludzi ściśle związanych z branżą IT.